Listy do parafian

List do parafian od Kardynała Kazimierza Nycza z okazji dwudziestolecia istnienia parafii pw. św. Antoniego Marli Zaccarii Ojców Barnabitów

Listy do parafian

List do parafian od Kardynała Kazimierza Nycza z okazji dwudziestolecia istnienia parafii pw. św. Antoniego Marli Zaccarii Ojców Barnabitów (pdf, 1,7Mb)

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne na rok 2014

Listy do parafian

Życzenia Świąteczne do parafian na rok 2014 (pdf, 247,3kB)

Czytaj więcej...

List do parafian

Listy do parafian

List do parafian (pdf, 233kB)

Czytaj więcej...

Życzenia wielkanocne

Listy do parafian

Życzenia wielkanocne  (pdf, 207,4kB)

Czytaj więcej...

SKARGA do Bogdana Olesińskiego, Burmistrza Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

Listy do parafian

SKARGA do Bogdana Olesińskiego, Burmistrza Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy (pdf, 247,3kB)

Czytaj więcej...

Święte Triduum Paschalne 2014 roku

Listy do parafian

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE 2014 ROKU *Od Niedzieli Palmowej w kościele są wystawione kosze na artykuły spożywcze dla bezdomnych z naszego Domu Chleba i najbiedniejszych z naszej parafii. Bóg zapłać! *WIELKI CZWARTEK - 17 KWIETNIA Jezus umywa nasze nogi. To jest sens całego Jego życia i Męki, zapowiedź skutków Golgoty. Zniża się do naszych brudnych stóp, do brudu ludzkości i czyni nas czystymi. Posługuje nam, abyśmy mogli zasiąść przy stole, byśmy byli uprawnieni do...

Czytaj więcej...

List do parafian

Listy do parafian

List do parafian (pdf, 247,3kB)

Czytaj więcej...

List protestacyjny

Listy do parafian

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. ANTONIEGO MARII ZACCARII O. KAZIMIERZ M. LOREK PROBOSZCZ Warszawa, dnia 22 stycznia 2014 roku L.dz.KP-AMZ/13/2014 Szanowny Pan Burmistrz Bogdan Olesiński Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy ul. Rakowiecka 25/27 02-517 Warszawa Szanowny Panie Burmistrzu! W imieniu wiernych – mieszkańców Parafii pw. św. Antoniego Marii Zaccarii w...

Czytaj więcej...

Życzenia Świąteczne

Listy do parafian

Życzenia Świąteczne do parafian (pdf, 247,3kB)

Czytaj więcej...

List do rodziców

Listy do parafian

Warszawa, 5 września 2013 roku L.dz. KP-AMZ/269/13 Drodzy Rodzice! Kierowany troską o należyte przygotowanie Waszego dziecka do przyjęcia sakramentów Pokuty i Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii, pragnę spotkać się z Państwem w celu omówienia planu przygotowań. Jednocześnie przypominam, że dziecko uczęszczające do szkoły znajdującej się na terenie innej parafii powinno być, zgodnie z obowiązkiem kanonicznym, przygotowane w...

Czytaj więcej...