Dwudziesta Ósma Niedziela Zwykła

9 października 2022 roku.

• Nabożeństwa Różańcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu odprawiane będą w październiku codziennie w dni powszednie o godz. 18.30 (po wieczornej Mszy św.), a w niedziele o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tych nabożeństwach.
  • W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:
  • w czwartek (13 października) wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego;

Po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30 – procesja fatimska, wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec św. Zakończenie Nabożeństwa Apelem Jasnogórskim;

• w sobotę (15 października) wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.
  • Spotkanie dla dzieci z klas trzecich przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. odbędzie się 10 października (poniedziałek) o godz. 17.00 lub 11 października (wtorek) o godz. 18.00.

Comiesięczne spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 17 października (poniedziałek) o godz. 19.30.

• W poniedziałek 10 października o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – grupa drugoroczna.
  • Za tydzień w niedzielę 16 października będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski pod hasłem Blask prawdy. Tego dnia odbędzie się tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
  • Zapraszamy młodzież z klas ósmych i ponadpodstawowych do rozpoczęcia przygotowań do sakramentu Bierzmowania. Zapisy w kancelarii parafialnej lub po każdej Mszy św. w zakrystii.
  • Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej w naszym Kościele, a dziewczynki do grupy Bielanek. Wszelkie informacje u o. Przemka.
  • Spotkania Wspólnoty Ruchu Światło-Życie (Oaza) odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.15. Zapraszamy.
  • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. Odzież może być używana ważne, aby była czysta i niezniszczona. W imieniu korzystających z Domu Chleba dziękuje za dar waszego serca, za to że pochylacie się nad biednymi, potrzebującymi, bezdomnymi.
  • Zmarli nasi parafianie śp.: + Stanisław Zbigniew Druziński, +Barbara Grostal i +Dariusz Szostek.