Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwykła

4 września 2022 roku

• W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy:

w czwartek (8 września) Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.;

• W tym tygodniu przypada pierwszy poniedziałek miesiąca. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  • W poniedziałek 12 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  • W niedzielę - 18 września – podczas Mszy św. o godz. 11.00  odbędzie się inauguracja nowego roku szkolnego i katechetyczny 2022/2023. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców oraz dyrekcje, nauczycieli, wychowawców i katechetów ze szkół podstawowych i przedszkoli działających na terenie naszej parafii. Po Mszy św. poświęcimy tornistry, książki i przybory szkolne.
  • W czwartek -22 września- po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Antoniego M. Zaccarii. Będziemy za Jego wstawiennictwem prosić o potrzebne łaski dla całej parafii.
  • Serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy w sposób aktywny angażują się w działalność charytatywną naszej parafii. Dziękuję za ofiary pieniężne na ten cel, art. spożywcze, odzież, art. chemiczne, higieniczne i opatrunkowe. Odzież może być używana ważne, aby była czysta i niezniszczona. W imieniu korzystających z Domu Chleba dziękuje za dar waszego serca, za to że pochylacie się nad biednymi, potrzebującymi, bezdomnymi.
  • Przedszkole o. Barnabitów: "Dzieciątka Jezus" prowadzi zapisy do grupy trzylatków na nowy rok szkolny 2022/23. Chętnych zapraszamy do kontaktu z dyrekcją przedszkola. Tel. 607-543-141 /22 558-08-40.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  • Zmarli nasi parafianie śp.: +Zdzisław Marian Fiejka, +Mikołaj Szerenos, +Irena Teofilak, +Małgorzta Krystyna Wasilewska